درباره بتن نیکا

تولید کننده واتراستاپ و انواع افزودنی های بتن

درباره بتن نیکا

بتن نیکا با بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه تولید مواد شیمیایی صنعت ساختمان و واتر استاپ های p v.c اخیراً اقدام به تأسیس واحد جدیدی واقع در شهرک صنعتی صفادشت نموده و با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا در زمینه تولید مواد شیمیایی صنعت ساختمان سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص داده است. بتن نیکا همواره در جهت توسعه محصولات صنعت ساختمان گامهای بزرگی در زمینه همکاری با موسسات علمی و پژوهشی کشور برداشته تا بتواند بهترین متریال را به مشتریان خود عرضه نماید.
لازم بذکر است این مجموعه در قالب هولدینگ دارای گواهینامه های استاندارد اجباری ملی ایران و عضو انجمن تولیدکنندگان مواد شیمیایی صنعت ساختمان می باشد.
همچنین عقیده ی همیشگی کارشناسان بتن نیکا بر این بوده است که مشتری مداری، ارائه محصولات وخدمات با کیفیت و قیمت مناسب و رقابتی ارائه نماید و همین امر دلیل موفقیت این گروه می باشد.

از طرفی با سال ها تجربه و بهره گیری از دانش کارشناسان فنی و خبره تا اتمام پروژه در کنار شما عزیزان خواهد بود و در این راستا از چاشنی پاسخگویی سریع ، دقیق و مثمر ثمر بوسیله مشاوره های تخصصی حتی در محل اجرای پروژه استفاده می کند.

بتن نیکا سعی بر آن دارد که تیم پژوهش و توسعه خود را در رسته های داخلی و جهانی بسط دهد و همواره بروزترین دانش و محصولات بتنی را به مشتریان خود ارائه دهد

بتن نیکا 27 سال تجربه و قدمت

به دنبال راه حل های صنعتی با کیفیت بالا هستید؟