info@betonnika.com

فوق روان کننده بتن

قیمت فوق روان کننده بتن
فوق روان کننده (LC-600) فوق روان کننده (M-LC-300)

 

 

فوق روان کننده (S-LC15) فوق روان کننده (N-LC 250)

 

لیست قیمت فوق روان کننده بتن

قیمت فوق روان کننده بتن علاوه بر آنکه بر نوع پایه‌های مختلف در روان کننده وجود دارد دارای تفاوت است؛ بلکه این قیمت‌ها به عوامل مختلف دیگری نیز بستگی دارند. برای آن که تولید کننده‌های روان کننده بتن بتوانند بهترین نوع را تهیه کنند نیازمند به مواد اولیه مختلفی و با کیفیت می‌باشند؛ این مواد اولیه با توجه به کیفیت و کشور تولید کننده قیمت‌های مختلفی خواهند داشت. این مواد اولیه بر قیمت فوق روان کننده‌های بتن تأثیر خواهند گذاشت. به این نکته توجه داشته باشید که قیمت فوق روان کننده نشانه کیفیت بالا و یا پایین محصولات نخواهد بود.

متأسفانه امروزه افراد سودجو زیادی وجود دارند که با توجه به عدم شناخت مصرف کننده محصولات نهایی را با کیفیت پایین‌تری با قیمت بالایی به فروش می‌رسانند.

 

قیمت فوق روان کننده پلی کربوکسیلات

یکی از مؤثرترین و کم‌مصرف‌ترین فوق روان کننده‌های بتن می‌توان به روان کننده پلی کربوکسیلات اشاره کرد. عملکرد این روان کننده به این صورت است که این محصول با ایجاد غشایی نازک در اطراف ذره سیمان باعث ایجاد لغزندگی در ذرات خواهد شد.

قیمت فوق روان کننده پلی کربوکسیلات با توجه به نوع بسته بندی که به صورت گالن‌های 20، بشکه‌های 220، مخازن 1100 کیلوگرمی در بازار یافت می‌شوند. رنگ این روان کننده به رنگ قهوه‌ای تیره است. علاوه بر این موضوع قیمت فوق روان کننده پلی کربوکسیلات با توجه به ترکیبات شیمیایی آن که کوپلیمرهای اصلاح شده پلی کربوکسیلیک اسید تعیین خواهد شد. در هنگام انبارداری این محصولات بهتر است آن‌ها را در دمای 5 الی 40 درجه سانتی گراد نگهداری کنید.

 

خرید فوق روان کننده بتن

 

 

خرید فوق روان کننده بتن

امروزه با توجه به مشغولیت‌هایی که افراد با آن دست و پنجه نرم می‌کنند خرید اینترنتی فوق روان کننده بتن بسیار رایج شده است. افراد به راحتی می‌توانند با مطالعه مشخصات روان کننده‌ها با توجه به عملکرد آن‌ها و نوع روان کننده را برای صنعت خود خریداری کنند.

خرید اینترنتی فوق روان کننده بتن در زمان و هزینه‌های شما صرفه جویی خواهد کرد؛ در صورتی که شما نیازمند به خرید و مشاوره انواع روان کننده‌ها هستید می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید. کارشناسان ما به روزترین قیمت‌های روان کننده بتن را برای شما بیان خواهند کرد.

 

 

فروش فوق روان کننده بتن

فروش فوق روان‌سازی بتن امروزه در انواع مختلفی انجام می‌شود. بهتر است اول با انواع این روان کننده‌ها آشنا شوید. فروش روان کننده بتن به شرح زیر هستند:

  • فروش فوق روان‌ کننده کربوکسیلاتی
  • فروش فوق روان‌ کننده نفتالینی
  • فروش فوق روان‌ کننده لیگنوسولفاتی
  • فروش ملامین سولفوناته
  • فروش فوق روان‌ کننده بتن شیمی ساختمان
  • فروش فوق روان‌ کننده پلی کربوکسیلات اتر بتن
  • فروش فوق روان‌ کننده پلی کربوکسیلاتی بتن
  • فروش فوق روان‌ کننده دیرگیر بتن
  • فروش روان‌ کننده و کاهنده آب بتن

 

این فوق روان کننده‌های گفته شده از افزودنی‌های مخلوط بتن می‌باشد که بر پایه مواد شیمیایی و آلی تولید شده‌اند. قیمت فوق روان کننده بتن با توجه به نوع آن‌ها مشخص خواهد شد که شما با نوع کاربرد آن‌ها می‌توانید خرید فوق روان کننده بتن را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *