info@betonnika.com

قیمت واتر پروف

واتر پروف

واتر پروف

واتر پروف ماده ای شیمیایی است که برای فشرده کردن بتن و جلوگیری از نفوذ آب و مواد شیمیایی به داخل آن مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت واتر پروف بتن با توجه به نوع و کیفیت آن می تواند متفاوت باشد. لذا ملاک قرار دادن قیمت آن نمی تواند دلیلی موجه و مناسب برای خرید هر نوع واتر پروف باشد.

معمولا انواع بتن بعد از خشک شدن دارای تخلخل و منافذ ریزی می شوند که اگر به شکل مداوم در معرض تغییرات آب و هوایی و مواد شیمیایی باشد ممکن است استحکام آن پایین آمده و این نفوذ پذیری باعث افت کیفیت آن شود. امروزه برای از بین بردن این مشکل از انواع واتر پروف بتن استفاده می شود.

 

قیمت واتر پروف

 

این محصول بتنی به دو صورت مایع و پودر در بازار عرضه می شود و شرکت های بتن ساز برای بالا رفتن استحکام بتن آن را خریداری و در زمان ساخت بتن به آن اضافه می کنند. قیمت واتر پروف مایع با توجه به نوسانات بازار و تعدد شرکت های عرضه کننده  مختلف ممکن است متغیر باشد.

 معمولا روش مصرف کنندگان این محصول بتنی با توجه به شرایط و دستگاه های تولید بتنی که در اختیار دارند ممکن است متفاوت باشد.

یعنی ممکن است گروهی از مصرف کنندگان این ماده، برای سهولت در اختلاط آن با بتن از واتر پروف مایع استفاده کنند و گروهی دیگر به دلیل شرایط مناسب تر برای اختلاط بتن از نوع پودری آن برای استحکام بتن استفاده نمایند و استفاده از پودر واتر پروف بتن را برای استحکام آن موثر تر بدانند.

قیمت پودر واتر پروف بتن هم با توجه به نوع و کیفیت محصول و شرکت سازنده آن می تواند متفاوت باشد لذا برای خرید انواع واتر پروف باید نوع و کیفیت آن  فارق از قیمت و هزینه مورد توجه باشد تا بتوان بتنی با کیفیت مناسب تولید و عرضه نمود.

هرچند انواع مختلف این محصول دارای یک کارکرد مشخص هستند اما ممکن است قیمت واترپروف استخری به دلیل شرایط استخر که همیشه در معرض آب و رطوبت است نسبت به واتر پروف های معمول گرانتر باشد. برای استفاده از انواع واتر پروف در بتن استخر باید دقت نظر بیشتری به خرج داده شود تا ماندگاری و استحکام بتن بیشتر گردد.

 

خرید واتر پروف

 

خرید واتر پروف

خرید واتر پروف مناسب و با کیفیت شاید دغدغه خیلی از شرکت های تولید کننده بتن باشد. لذا برای خرید این ماده باید دقت نظر لازم به خرج داده شود تا پس از خرید و استفاده کیفیت بتن در شرایط مطلوبی قرار گیرد.

در زمان خرید پودر واتر پروف باید دقت شود که روان کننده مناسب و هماهنگ‌ با آن متقابلاً تهیه شود تا پودر واترپروف پس از حل شدن در آن، با شرایط مناسب و یکنواخت در بتن پخش گردد.

 

فروش واتر پروف بتن

 

فروش واتر پروف بتن

فروش واترپروف بتن در مراکز متعدد انجام می شود که برای خرید و استفاده از آن علاوه بر هزینه و قیمت تمام شده می بایست کیفیت و نوع آن هم مورد توجه باشد تا بتوان پس از استفاده بتنی مستحکم و نفوذ نا پذیر به دست آورد.  فروش واتر پروف مایع به شکل های مختلف و در ظروف پلاستیکی و فلزی با حجم های متفاوت انجام می شود.

امروزه با توجه به گسترش فضای مجازی، برای خرید این محصول می توان به درگاه شرکت های مختلف مراجعه کرده و پس از دیدن قیمت و شرایط واترپروف بتن نسبت به خرید نوع مناسب آن اقدام نمود.‌

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *